« Úvod | Až se vše usadí... »

Jen tak na okraj...

... Proč?

dvě baby


No to se chci právě zeptat. Nevíte proč já chci vlastně tu svoji kobylku prodat? Když je taková docela zlatá, ne?! viz videjko z kruhovky, kdy ač tedy bylo hnusně a vůbec se jí to nelíbilo neb je závislák na počasí zrovna jak já :-))) si šlapkala jen s vodítkem kolem krku skoro bezchybně - jen ta jezdkyně jí to občas kazila :-))


http://www.youtube.com/watch?v=wsNcGjE5o4k


cval se psy


No a nebo... Znovu, po skoro 5 letech jsem jí začala brát samotnou ven pod sedlo. Je to z nouze cnost, protože s Jarkem jezdíme teď v páru s klukama F+F a B zůstává zavřená na zahradě, tak aby jí to nebylo líto. Mě jí tedy líto je, protože ji Falko pořád odhání, občas se přidá už i Fík a je prostě odstrčená. Kluci často provozují grooming (snad je to dobře) tzn. že se vzájemně okousávají, tedy spíš drbou a Bejbka na to jen kouká. Když jsem na louce, tak jde ke mě a chce taky... Možná proto je i ráda, že se jejich tlaku na chvíli zbaví, když jdeme spolu ven. Šlapká si bez nervozity a proto jsem se tedy odvážila i začít zase zkoušet cvalík - a ono to jde. Nejde o nic závratného, ale v psychice nás obou to znamená velký pokrok...


cval


 http://youtu.be/cJttvHHBw-o


Pak jí tedy chvilku trvá, než se uklidní, hodí pár různých šklebáků (viz foto :D ), nebo zjistí, že je v křoví tygr, uskočí či kopne po něm. Ale pak zase v poklidu ťapká s hlavou u země.


 šklebák


Je na holce krásné svezeníčko. Jen... já vím proč... to, že řeší ty věci kolem, se mě už nechce řešit. Ani nemůžu, protože se Jarek stále učí klus, cval a já z Fíčka na něho mohu dávat v klidu pozor a opravovat ho i při cvalu, protože ti kluci nic neřeší a jen tak si utíkaji. U Bejbinky prostě musím dávat pozor na nác dvě a co vymyslí a být ve střehu :-)


P.S. Dnes v noci jsem nějak nemohla spát a řešila jsem, jestli Baby neprodáme, že jí budu muset pořídit alespoň malou kamarádku, která by tu s ní zůstávala. No to je zase bláznivý nápad. já vím!

jo mám na mysli Vikyho.Snad se nebojíš,že by ti ji obskočil?????:-))))))) Jedině,že bych ho naučila lézt na židli:-)))))A víš,že hřebečci nemusí zůstat hřebečkama,ale na druhou stranu by to byla u něho škoda kdyby o to došel-hihihi

No jo, to je ale právě blbý nápad, ten můj, myslím. Já bych byla ráda, aby šla někam jinam, ale najít to správné místo, co? No a taky hřebečka, určitě ne, mášli na mysi Vikiho, hihi.

To je šílenost - tuto situaci ti nezávidím.Ale zase když budete pořizovat ještě dalšího konínka k Baby,aby zůstala doma-to je hezké.Mám ti doporučit nějakého,který moc nesežere a je milý milounký a má rád děti?:-))))) Že víš kam mířím????????

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se