« Úvod | Až se vše usadí... »

Nejžhavější novinka

... za Baby přijela návštěva ...

Dnes 27.12. se k nám podívala slečna Ivetka od Prachatic, která shání kobylku podobné povahy jako má doma - kamarádku pro svoji Lady (kříženku araba) i pro sebe. Bejbinku si vyčistila, nasedlala a jelikož je zvyklá jezdit Lady jen na bosalu i Baby si vzala jen na parelku. Okamžitě bylo vidět, že slečna opravdu jezdí dlouho a navíc, že to fakt umí a ví co dělá. Naprosto jemná ruka i holeň, přesná načasování. Prostě moc šikovná, ve věci vzdělaná. Tak jsem se v duchu modlila, aby seBejbinka líbila i jí . A představte si, že líbí a snad jsem mohla být i trochu hrdá na to, co jsem s bývalou čerticí a dostihačkou jako laik dokázala, protože na většinu zkoušených pobídek reagovala správně. Pro mě tedy byly některé dotazy na práce na dvou stopách a ohnutí ven apod. už trochu moc...


Takže jsme si předběžně plácli na to, že až bude mít po zkouškovém období... Ještě jednou přijede, aby se naučila masáže a protahovací cviky, které dle Kačky Pultrové děláme a koncem února, kdy už budou dodělané nové boxy pro obě kobylky ve stodole, se bude Baby stěhovat. Ivetky přítel mi prozradil, že se každý den chodí dívat na fotky Bejbky a už by jí nejdraději měla rovnou teď doma. Jelikož je ale zodpovědná a teď musí být první v řadě škola a nemohla by se Bejbě věnovat, je to tak, jak jsme se dohodli.


Samozřejmě, již několikrát při rozhovoru s Ivetkou jsem to obrečela, ale jsem moc ráda za to, že nám osud přihrál takovou možnost - zmíněná citlivá a milující osůbka, úžasné prostředí polosamoty s 10 ha pozemků - pastvina s lesem a rybníkem! To bude pro tu naši kachnu něco!


Tak nám držte palce nebo radši pěsti pro štěstí!


 

Také moc držím palce, ať to dobře dopadne, když to nedopadlo s tou naší Janou, ale ona také žije mezi koňáky. Stará se ve stáji v Houštce asi o sedm koní a tak bylo plno nabídek blízko.Mějte se Eva

Moc přeju aby to dopadlo a vaše Bejbka se dostala do tak skvělích rukou jako můj falco k vám :))

Bombáááááá...:-)))))držím palečky i na nohách-Bejbka si zaslouží hodné lidi kolem sebe a dovoluji si tvrdit,že Ivetka bude spokojená.

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se