« Úvod | Až se vše usadí... »

Vzácná zimní fota


Tak nějak není o čem psát. Většinou bláto kam se podíváš (i za ušima, hihi). Jak jsem dnes jedné z kamarádek psala - když náhodou nasněží, tak druhý či ještě tentýž den, hlavně po té, co to usilovně s Jarkem odhrabeme, do toho začne lít, takže fotky v článku "Leden" jsou slabým odvarem toho, co tu nyní máme. Při přejezdu této bažiny s kolečkem plným ho... toto zapadne a gumáky zůstávají na místě i přesto, že vy jdete :-)) :-((. Koňové jsou zablácení až po břicho a snaha o nějakou jejich údržbu je naprosto zbytečně vynaložená energie. Pesani si hledají na procházku uzounké stezičky kolem plotu, které ještě nejsou od koní naprosto rozšlapané. Docela děs. Fali je dosti houževnatý ve vyhledávání potravy (jakoby neměli založeno dostatek sena!) a stále hrabe i v těch obrovských loužích, či pod ledem - momentálně asi vytrhává už jen kořínky, tak nevíme, jestli na jaře bude mít tráva z čeho vyrašit... Navíc to samozřejmě od něho okoukal jeho "teplý bratr" Fík (loni to nedělal) - nedají bez sebe ránu. Minulý týden se dokonce Falko na Fikovi "vozil" - že by nějaké zimní choutky či jaro??? Škoda, že jsem zrovna neměla foťák. No a s Bejbinkou už je to většinou lepší. Už jí tolik nehoní, ale ona raději sama vždy vyklízí pole. No a jezdit - myslím bezpečně jezdit, se fakt nedá, tak nám všichni úspěšně kynou a my taky. Budeme mít na jaře co dělat. Už aby to bylo. Ale ještě před tím tedy pár vzácných sněhových fotek - to je pak nádhera...


Fa F na horách


fotka nazvaná F+F na horách - kdo ví, jaká je to u nás placka, tak pochopí, že jsem při jejím pořizování téměř ležela :-)))


tlouštíci F a F se cpou pod borovicemi


F+F se cpou senem pod borovicemi


Baby pod koňskou pergolou


a Baby využívá chvilky klidné konzumace pod koňskou pergolou


Chuck si najde pohodu všude


jedna fotka mimo mísu (nezasněžená), ale musela jsem ji zveřejnit - uklízím, ukízím a najednou se podívám - Chuck mě kontroluje z pohodlíčka páníčkových montérek (normální pozice je: Zorro na parapetu levého okénka, Chuck na parapetu pravého okénka :-))


z podkroví k návsi


Toto překvapení nás čekalo dnes ráno - Jarek přišel z noční a já přijela z Holandska - první pohled z podkroví na sever k návsi a druhý od tamtéž na jih k pastvině.


z podkroví k pastvině

Ahojky...no to je sněhu.......tady svítí slunko jako bláznivé - dnes opět vyjíždka..aaaaach ty naše pískové lesy... Fotky jsou úžasné - musím taky brzy něco už napsat na blog-nebo mi ho smáznou,že tam nemám žádnou aktivitu.:-)

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se