« Úvod | Až se vše usadí... »

Ledová procházka


Po období dešťů a tedy rozšlapaného bláta je tu konečně zima. Sněhu by mohlo být tedy víc, ale alespoň tak. Na naší placce bez lesů je terén všude tak nebezpečný jako asi všude..., kromě tedy Bzence s těmi pískovými borovými lesy, že :-))))


soukromé kluziště


Proto jsme ze strachu o nohy a pády koní a následně tedy i nás zvolili raději procházku na ruce, kdy vždy jeden ze tří koníků běhal na volno. Jasnačka, že se jim to líbilo. Mohli si zaskotačit a uždibovat trávu jak se jim zachtělo.


účastníci procházky


Jak je za Bejbkou vidět lesík, tak za ním je stále širé pole a kus pěkné louky. Škoda, že jsem raději držela Fíkuse a nefotila či ještě lépe netočila video. Bejbka si na poli několikrát jako že na nás vyhodila - prý trhněte si - a frrr byla na druhé straně stoky. Zastavila se tam na polňačce a čučela. Měli jsme strach, aby se nevydala na blízkou silnici, tak jsme kluky otočili a že jdeme zpět k domovu. V tom tedy nabrala takový kalup, že to málem nezabrzdila před nebezpečnými krtinci. To je pak o nohy. Chvíli pobíhala po druhé straně stoky a pak asi na třetí povel hop ten hop udělala. Přeci nějaká 3-4 m stoka nemůže být pro ní problémem. No jo, když je sama. Když jsem ale v sedle, tak je problém půlmetrová stočka...


spokojená kobča


Pak musel být vypuštěn Falko. Vehementně se toho dožadoval a pak pohazováním hlavy dával jasně na jevo, jak se mu to líbí a honem honem ukusoval, co se dalo a zdrhal, abychom ho tak brzy nechytli. Pak ale na mrkvičku přišel. Zase jsme pustili Fíčka a došli domů. Fík za námi docválal! Takže docela fajn.


hónem pryč než mě chytí

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se