U 4 borovic

 

Výlet nezaškodí


V sobotu odpoledne jsem vyrazila na výlet (sama, neb Jarda je nemocný a stejně musí někdo zůstat se zvířátky). Nejdříve k ségře do Kameňáku na pokec. Tam jsem vyfotila jejich pečenou kočindu - její nejoblíbenější místo - teplý radiátor.


pečená kočinda


V neděli ráno jsem pokračovala kousek vedle - do Rokycany za synovo rodinkou. S kluky jsem si užila spoustu hraní a mj. jsem dostala úkol modelovat koníčky i s klukama na hřbetě...


kluci s koníčky


V neděli k večeru mě doma čekalo překvápko. Byli u nás Verča s Péťou. V neděli ráno u nás bylo - 27 st. a v pondělí jen - 21. Přesto se už při snídani hodil nový model funkčního termoprádla - zahřívací Chuck...


termoprádlo Chuck


Jelikož jsme delší dobu plánovali návštěvu u naší zvířátko-lidské paní doktorky v Brně-Tuřanech, spojili jsme cestu s vykonáním dobrého skutku :-) Před víc jak týdnem psala Ivetka z Bzence, že má u Tábora k vyzvednutí jejich nového kamaráda - 8 měsíčního australského honáckého pejska Una. V pondělí po obědě jsme ho tedy ve Zhoři u Mladé Vožice vyzvedli a po dvou hodinách dorazili do Tuřan. Tam, z naší super dálnice chudinka vyklepaný Uno, byl ještě víc vyděšený z provozu, na který není zvyklý. Za chvíli dorazili z druhé strany Ivet a Kája a svůj nový poklad si převzali. Věřím, že o jejich novém kamarádovi se něco víc dozvíme na jejich stránkách Ranče pro radost (viz v našich odkazech).


Uno


Že je nádherně zbarvený! Určitě z něho bude oddaný společník doma i na vyjížďkách s koníky.


14.02.2012 17:52:19 |
Autor: Iva
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 15.02. 08:12, Iveta-Bzenec

    My moc a moc děkujeme.Uník je bezvadný a milý pejsek. Slibuji,že co nejdříve Uníka nafotíme a víc se rozepíšeme na blogu.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se