« Úvod | Až se vše usadí... »

Víkend plný oslav


Protože se tento blog točí hlavně kolem zvířátek, prostě tu musím zmínit i minulý víkend, který se tedy točil kolem rodinné oslavy těch mých ....sátin. Vůbec jsem netušila, do čeho tento víkend vlastně jdu. Děti mě neustále utvrzovaly v tom, že si mám vzít teplé prádlo a třeba neopren, že už je chladno a při tom seskoku do vody by mě byla zima :-)) . Napínali mě všichni a to i Jarda, který o všem také věděl. Škoda jen, že jsem byla fakt na chcípnutí a neužila jsem si vše v plné míře s tím kapajícím nosem :-(.

Nejdřív musím poděkovat všem kolem - první návrh padl u mé sestry Marcely (to svezení) a Jára to pak rozjel, zavolal Verče a ta už vše dotáhla do úplné dokonalosti. Že by něco zdědila, hihi.

V sobotu před 11. hodinou mě nasadili s Járou do jednoho auta a další 2 nás později následovala. Při jízdě ve směru Jindřichův Hradec jsem si stále ještě myslela, že fakt objednali seskok a jedeme na tamní letiště. Když však Jára v Pleších zahnul na známou odbočku, začínala jsem tušit. Když pak v Dírné začal pokukovat po další odbočce (jel tam poprvé), už jsem ho sama navedla a bylo mi to téměř jasné. Při příjezdu do Záříčí se akorát holky (Bora a Lucka) strojily a zapřahaly do bryčky. To bylo překvápko. Ale nebylo poslední. Jsem si říkala, že se svezu třeba na Červenou Lhotu a zpět. Krásný dárek! Já jsem se totiž nikdy v kočáru nevezla a od svatby naší Verči, která se vezla z domova 4 km až na radnici a já to prostě nestihla ani zkusit, jsem po tom toužila.

Jízda parádní a s dalším obrovským překvapením. Zahnuli jsme na zámek Dírná. Tam již čekala celá rodina a naši dávní přátelé z bývalého bydliště. Stále jsem si říkala, proč objednávali hostinu na zámku, když máme doma nachystáno tolik jídla... No jo, jenže nešlo o žádnou hostinu. Když nás ve vchodu začala paní matrikářka šikovat, teprve mě to docvaklo, ale ještě tak 2 hodiny po té jsem tomu stále nevěřila (proto ty moje nechápavé pohledy...). Takže jsem se znovu vdávala! Měli jsme totiž koncem září s Jardou 30. výročí svatby a děti nám připravili takovou krásnou oslavu - perlovou svatbu se vším všudy. Moc a moc děkujeme!!!

Zde jen malá ochutnávka foteček.

Bora s Luckou mě vezou
příjezd na zámek (s Borou, Luckou, Pepou a Hankou ze Záříčí)
kovbojský polibek
polibek a kytice od Jardy

perloví svatebčané
mladí Šustkovi s našimi vnoučaty, Michálkovi, Novákovi (Pepa kameroval), Haňule

po obřadu s vnoučaty

Verča podává tátovi perlový náhrdelník
Verča podává tátovi pelový náhrdelník - stvrzení manželského slibu (a můj stále nechápavý pohled)
po obřadu s vnoučaty
svezení s vnoučátky (my pak jeli s lahví sektu až zpět do Záříčí, asi 3 km)
naše nejmenší kovbojka
naše nejmenší kovbojka :-)

Odpoledne, po obědě pod pergolou, jsme povozili všechny kamarády a dětičky. Pak se povídalo a papkalo asi do 23 hodin a v neděli se pokračovalo. Ještě, že lilo až v tu neděli a sobota byla přímo na objednávku - nádherný slunečný den! Prostě při objednávce pamatovali na všechno! Ještě jednou velký dík!!!


Já už tady na těch tvích stránkách dlouho nebyla,tak jen koukám co se to u vás všechno děje...Se zpožděním velká gratulka - 30 let je nádhera :) a ať vám to klape i nadále :) :) :)

Velká gratulace Ivo, koukám, že jsi vlastně strašně mladá holka: Tak do dalších, let zdraví štěstí a jen samé radosti s vnoučaty i zvířátky. Přeje Vendy a spol. P.S. U nás všechno O.K. poreferuju ještě v mailu.

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se