« Úvod | Až se vše usadí... »

Další fajn víkend


... jen počasí tentokrát nepřálo a mj. i moje fyzická konstelace se nějak nevyvedla. Ve čtvrtek ráno se takhle ohnu pro posledního z našich čtyřech malých pejsků, že ho dám do sprchy po ranním venčení a něco podivného jsem ucítila v zádech. Leč jsem pejsčí hygienu dokončila a šla "to rozhýbat" do stáje - vykydala jsem a že ještě nachystám seno do sítí. Hmm. To už jsem naplnila jen jednu a bylo jasné, že dál hrdinku dělat nebudu. Jenže jsem musela ještě podlézt ohrazení a to byla konečná. Bolest mě tak oslabila, že jsem se nemohla udržet nanohou a myslela jsem si, že si tam lehnu a bude hotovo. Ještěže byl Jarda doma. Za jeho vydatné pomoci jsem se postavila, tedy byla jsem postavena a krůček po krůčku odtažena domů. Po chvíli bylo jasné, že ani do práce nemůžu, ani k lékaři se nedokodrcám - tož konzultace po lelefonu a další rady od našich alternativních léčitelů. Lidičky, nikomu to nepřeju!!! Vstát a dojít třeba na WC, hrůza. 2 dny jsem k pohybu používala berle.

masérky
mé soukromé masérky - zesilovaly tlak na teplý obklad na zádech :-)
Včera to už bylo mnohem lepší a dnes je to paráda (skoro). Asi těšení se na návštěvu udělalo taky své - včera odpoledne přijela Veronika a přivezla naše další dva vnoučky - Járovo Nikoláska a svého Jacka (štěně) :-) :-)
večerní siesta
společné večerní "čučení" na bednu
Takže velké znovuseznamování se s Jackim - pejskové to zvládli docela dobře a nakonec se mnou Jack i spal v obýváku se všemi ostatními pejsky - já a 5 psů. Docela to ale šlo - špagetkové na svém polštáři a štaflíci pod mojí peřinou. Niky spal s tetou Verčou v pokoji.
ranní probuzení
budíček, vstávejte - my už jsme dávno vzhůru
Užili jsme si spoustu dovádění s pejsky a taky hráli, člobrdo, kvarteto a jiné parádní hry - bohužel to bylo místo vyjížďky na koních - jednak začalo po obědě lít a jednak ta moje záda...

Zde přináším vzorek toho, jak u nás vypadá tokové nedělní ráno - prostě takový "klídek":
video  http://youtu.be/fiRE4w5BEnE

Niky a Jack
vnoučkové - Nic a Jack
a ještě jedna moc pěkná fotečka na závěr
Verča, Niky, Kačka


Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se