« Úvod | Až se vše usadí... »

Přelom prázdnin v kostce


Z důvodu, že ne všichni naši příznivci, nejsou takoví "blázni" jako my a spousta dalších a nemají profil na face booku musím zde uveřejnit alespoň pár informací a foteček o tom, co se průběžně děje.

V úvodu musí konstatovat, že přes vznesení dotazu na provozovatele těchto stránek, stále sem nemohu přímo vkládat obrázky, které jsou normálně ve fotogalerii k mání. Proto opět najdete výběr z fotek na rajčeti:  http://4borovice.rajce.idnes.cz/Prelom_prazdnin_v_kostce

Takže opravdu rychle.
V závěru července jsem našim kamarádkám Hance a Markétce dělala fotografa a tak trochu logistickou i morální podporu na hobby parkurech ve vedlejší vesnici Mažice.
Pak k nám dorazila snacha Hanka s Kubíkem a Eliškou - několik fotek ukáže, co jsme prováděli - Eliška se učí sama papkat a obzvláště pikantní je to právě s rajsou omáčkou :-). Kubík dostal pár lekcí ve střelbě vzduchovnkou na plechovky a v závěru si tu těžkou flintu už sám držel a dobře trefoval. Taky se snažil lézt po stromech. Na koně samozřejmě také došlo. Eli  se jen posadila a vozit nechtěla. Zato Kubišta by jezdil furt - líbilo se mu i klasické cvičení - ruce všude možně, položit se na koně, otočky na koni a krásně se drží i vklusu. Kromě průběžného osvěžování v pidi bazénku a následného válení se po výsílení horkem jsme s Kubou připravovali tréninkové pomůcky na hobby závody s koňmi - barvili jsme barely a kavalety na překážky. Tyto jsme taky následně s Jardou poprvé překonávali a zjistili jsme, že to půjde - no určitě lepší koním než nám, ale dohromady to nějak dáme :-)
Také jsme vyrazili na výlet do Tábora na Housův mlýn, kde je mj. historické aktrakce muzeum filmových a divadelních kostýmů a to i třeba z Letopisy Narnie, Poslední samuraj, muzikál Drákula a strašná spousta dalších, na které si nevzpomenu :-(
Verča nám také poslala pár fotek Jacka, jak se mu žije na letním bytě u Jezera Radnice.


Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se