« Úvod | Od léta do zimy – reka... »

Pořád se něco děje...Ano, vypůjčila jsem si název pořadu Miroslava Donutila :-) To proto, že je to prostě tak!
Koncem ledna mě tak shůry přišlo, že už to takhle dál nejde! Celý život jako zaměstnanec a nyní se rozhodnu podnikat, samozřejmě s podporou Jardy. Když se mě lidé ptají a včem že? Odpovídám "ve psech" Neeeee, samozřejmě žádnou hnusnou množírnu, na to nás snad všichni dobře znají... brrr, to ne! V práci se mi zase smějí, když jsem podala výpověď a odcházím měsíc před otelením naší Amálky, že jdu na mateřskou. Budu jen doufat, že tím nechce někdo naznačit, že jsem krá... , hihi.

Také jsme v únoru prodali naši věrnou Máňu. To proto, že od našeho posledního výletu - dovolené se všemi zvířátky na Berounce v květnu 2014 tu stála na louce nevyužitá. Prostě nestíháme.Teď bude alespoň vozit koníka někde u Strakonic do lesa.

Nyní se tedy dostávám k tomu hlavnímu, převratnému. Nevím, zda nějaké další články budou zde pokračovat, možná budou jinde... Kde? Na našich nových webových stránkách. Ano jsem tajemná jako Hrad v Karpatech, ale už se blížím, přihořívá, hoří... Naším hlavním předmětem podnikání bude poskytování služeb pejskům, a to od možnosti denní návštěvy psí školky, přes dlouhodobější dovolenkové ubytování v psím hotelu, přes psí masáže až po základní výcvik. Snad se časem podaří naši nabídku služeb rozšířit i na koníky a prodej mléčných přebytků od Amálky.

Děti nám jezdí pomáhat budovat a od 1. června začínáme - http://www.psihotel.najihu.info/

Děkujeme všem za přízeň, kterou jste nám dosud prokazovali a za přízeň budoucí. Prosím, držte nám pěsti pro štěstí.

Ahoj , náhodou jsem narazil na vaše stránky.V dávných dobách jsem měl ustájenýho koníka Grejdyho v Rakový.Po akci ve Svojkovicích jsem se rozváděl a snažil přežít .Nemám z té doby vůbec nic(natož fotky nebo video).Jestli máte video nebo fotky ,byl bych strašně rád kdyby jste mi je nějak poslali.Život se mi trochu zamotal,ale Grejdymu jsem zůstal věrný.K němu mám ještě Nika a pro mladšího syna poníka Jasmína.Zkrátka ženy se střídají,koně zůstávají . . .Opravdu si připadám jako člověk bez minulosti a rád bych dětem ukázal čím jsme se bavily kdysi dávno.Po vašeho odstěhování se zpřetrhali nitky a až úplnou náhodou vidím jak fungujete. Předem dík za cokoli Midloch

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se