« Úvod | Až se vše usadí... »

Klubová výstava Beauceronů 9.5.2009


Ráno jsme museli vstávat v 5, abychom stihli vše (kromě Báry - blinkala by v autě) nakrmit, vyvenčit, koně pustit pak na pastvu, taky se nasnídat, já jsem si po dlouhé době chtěla namalovalt obličej na ksicht, udělat tousty, sbalit ostatní věci a v 6:45 jsme, bez Bářina nadšení, vyrazili směr Benešov do slapského kempu Nová Živohošť (mimochodem - moc hezký areál a ještě počasínám vyšlo!). Dorazili jsme tam v pohodě v 8:15.


Bára byla celý, den a to i v posuzovacím kruhu, naprosto bezvadná - neňafala na nikoho, většiou si hleděla jen páníčka, bez keců ukázala rozhodčímu zuby i paspárky. Byla posuzována v třídě mladých fen, kde jich bylo celkem 15. Z nich 9 dostalo známku VÝBORNÁ a my mezi nimi. Bylo mj. řečeno, že má vše dobré a jestli to jako laik chápu, tak až dospěje, bude z ní kvalitní fena. Taky už si tam páníček pro ni vyhlížel do budoucna ženicha. Moc se nám líbil jeden kluk z Kašperských Hor, jmenuje se Bayard Warrior Soul (válečný rytíř duší), takže by bylo hezké mít štěňata od "rytíře a štěstí" (Baraka = štěstí). Kdo ví?


v kruhu


Dále se po všech posouzeních v třídách posuzovali ještě samostatně pouze harlekýnové a pak nejlepší vrhy a chovatelské skupiny. Všude se Bari účastnila (sice bez výsledku) a tak byla večer v 6 ráda, když jsme konečně dorazili domů.

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se