« Úvod | Až se vše usadí... »

Krokovka


Tak jsme se po dlouhé době zase odvážili ven. V neděli jsme s koníky trasu prošli na ruce a dnes ve středu, že je vezmeme tou samou cestou pod sedlem. Řekli jsme si, že když vlastně nechodí skoro ven, musíme s nimi začínat venku po malých krůčcích, jakoby odznovu. Po malých krocích, které v kruhovce a na louce už máme dávno a hezky zvládnuté. No a řekla bych, že to bylo mnohem lepší, než posledně.


Konečně jsem taky nezapomněla foťák a Bejbka ťapkala v pohodě, tak jsem mohla fotit.


Zde Jarek na Amigovi při jízdě od domova - soukromě té fotce říkám "Pirát na sudu pluje krajinou...",


pirát na soudku pluje krajinou


další je krátké zastavení, uvolnění, diskuse co a jak,


malá zastávka


a poslední foto (trochu rozmazané - focené za chodu) - pohodička s pohledem na tu naši placatou krajinu.


ťapkáme domů


Celkové hodnocení naší krokové podivyjížďky - Amigo se rád schválně leká, ještě radši žere, co mu pod kopyto přijde, Jarek s tím bojuje, takže bylo stále slyšet NE!, NE! a zase NE! - obdivuji ho, že některé úskoky useděl (první - jel kolem traktor a v poslední chvilce se Ami rozhodl, že se přeci jen lekne a frrr 15 m pryč, poslední - Ami se opičil po Bejbince, která se lehce lekla zapraskání v křoví a jen se nám Jarek zasmál, Ami se toho lekl 2x tolik...). Bejbinka byla tentokrát zlatá a vcelku se zdála spokojená, jak si ťapkala - občas jsme se uvolnili a je fakt, že trochu spěchala domů.


Kdyby se nám dařilo takhle krok za krokem zvětšovat vzdálenosti a hlavně častěji, snad by se blýskalo na lepší časy.

No konečně nový článek...I když já nemůžu mluvit-taky ted nic nepíšu-nějak mi přijde,že není co. Včera jsem byla na vyjíždce s Radkou,jen já a ona-Charlíka jsme nechali doma.Cody bez něj už 2 roky nebyl a tak jsem byla trochu zvědavá co na to Cody řekne.No řechtal až ke kolejím,ale jinak šel uvolněně a v klidu.Do lesa potom šel jako by se mu nechtělo a pořád se cpal na Ybojku,ale jinak v poho.I Ybojka v pohodě.Takže jsme s Radkou zase pokecaly a bylo fajn.Vždycky jsme jezdily kecací vyjíždky.Takže at máte taky pohodkové vyjíždky-jen toho času více..Papa

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se