« Úvod | Až se vše usadí... »

Co jsem zapomněla napsat - dodatek k předchozímu


Zapomněla jsem se úplně zmínit o tom, co na to Baby a Fík. Tak tedy. Nejdříve šli očumovat, co to přijelo. Když jsem pak klusala s Amigem k východu z ohrady, oni cvalem a když Ami opustil ohradu, brali to tryskem s patřičným vyhazováním pryč. Asi mu tak řekli čau. Když pak odjel, šli se podívat, kde jsme ho nechali, on nikde, tak ho začali volat. Kupodivu první začal Fík. Pak se šli pást. Když na sebe třeba neviděli, tak se neustále řehtáním ujišťovali, že tam ten druhý je, nebo svorně halekali po Amim.


Baby nám chodila "pomáhat" stavět přístřešek. Ona má nějaký takový další smysl... Když odešel Adík, tak se mi ho snažila vším možným připomínat (zraňovala si nohy, válela se v blátě - což předtím nedělala) a teď přišla očuchat motorovku, za chvíli se pustila do krabice s hřebíky, prošla se nám pod konstrukcí, aby ukázala, že je to snad dobrá výška - "akorat na pana".


Večer, když jsem zbytek stádečka volala domů, byl to po dlouhé době návrat do stáje, tak nějak v klidu, žádné hnaní, jen co noha nohu mina. Asi čekali, že se odněkud Ami přiřítí.


No a také co jsme se dozvěděli - jaká to náhoda. Ti, co přijeli s přepravníkem, tak koukali na Baby, že je jim nějaká povědomá. Když zjistili, že je to ona, tak říkali, jaká je to svině, proč jí máme a že vzešla z povahově nejhoršího možného spojení, že máma Banna Breeze i táta Harlow byli pěkně na palici a každého sejmuli. Teď už vím, proč tehdy, když nám Bejbinku v Chuchli předávala její ošetřovatelka jí říkala: "Tak už jsi podruhý utekla hrobníkovi z lopaty, tak ať ti to vydrží!". Nechtěli věřit, že se na ní může svézt kdokoliv a nesejme ho a že vypadá nějak vyrovnaně... O to víc tedy můžu být hrdá na to, co jsme s ní všichni dokázali a že je úplně jiná! Ta její povaha je hlavní důvod, proč jsem prostě nemohla prodat ji, ale zvolila jsem Ámoše. Ona by při špatném nebo lépe řečeno při jiném zacházení její původní povaha vyplavala na povrch a skončila by tam, kde měla prý být už předtím...

Bejbinka je zlatíčko,když s ní zachází dobře.A my (TY) jsme se k ní chovali hezky,tak nemá důvod být zlá.Navíc po Vašíkových kurzech si z ní udělala opradu zlatou ovečku.Jste báječná dvojka..Jsem na vás moooc hrdá.

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se