« Úvod | Až se vše usadí... »

Máme přístřešek

aneb Koně se mají zase líp než my...

Proč? Protože my už čtvrtý rok v létě místo pergoly sedíme pod plátěným altánkem, protože prostě na pergolu není. No a naši koníci se dočkali své pergoly - přístřešku do nepohody. Jsme s Jarkem konstatovali, že si tam v létě asi dáme stoleček a židle a bude kafíčko...


Tento článek je zase takový chlubící ... jací jsme šikovní a protože se člověk nejlíp pochválí sám, tak jsme se vzájemně pochválili a je to!


Celou dřevěnou stavbu jsme měli v podstatě hotovou za 2 celé dny. Musím ještě připočítat půlden hloubení jam na patky a necelý den betonování. Jak se zmiňuji o 2 články níže, začali jsme v neděli, po odjezdu Amíška. Pracovali jsme cca od 14 do 17 hodin.


foceno 21.11. v 17:14


přístřešek - stavba započala


V pondělí cca od 9 do 17 hodin s přestávkou na oběd.


foceno 22.11. ve 13:19


už s latěmi


a 22.11. v 17:03


částečně pobito


V úterý jsme ráno v 8 dojeli dokoupit prkna na záklop a pak jsme "jeli" cca od 9 do 13 hodin.


foceno 23.11. v 11:43


uchycena plachta


a 23.11. ve 13:09


poprvé pod přístřeškem


S výsledkem jsou snad spokojení i koníci. Hned jsem jim tam dala trochu sena, aby si to tam šli vyzkoušet. Ještě asi musí přijít na to, že to není jen jídelna, ale i ta pohodová pergola při velké slotě a v létě v pařáku. Jelikož jsou to tvorové inteligentní, přijdou na to asi brzo.


tady to bude chutnat


Ještě zbývá navézt trochu štěrku s pískem, popř. piliny, aby tam nebyla taková čvachta a bude to dokonalé, co říkáte? Nám se to líbí!

Ivet, to máš vlatně pravdu, tak nějak podvědomě jsem si to říkala, ale nedotáhla v mozečku do konce. Navezu to tedy okolo, protože tam to vypadá hrozně a ještě jak to tam bude z té střechy stékat (okap není).

Šikovní jste jen co je pravda...Čvachta tam nebude,jakmile to vyschne,když tam navezete písek,piliny a td-budou tam chodit čurat a čvachta tam bude.

Je to paráda§Můžete si dát heslo :ŠIKOVNÉ RUČIČKY , STAVÍ ÚKRYTY PRO KONÍČKY :-))))

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se