« Úvod | Až se vše usadí... »

Zprávička ze Stříteže I.


Dlouho očekávaný mail (skor celý týden!) dorazil. Noví majitelé Amiga našli o víkendu čas a poslali zprávu, jak se na severní Moravě daří. Zde je její kopie, neb nemá smysl něco popisovat mými slovy. Janka s Pavlem to přeci musí vystihnout nejlíp a vypadá to, že se u nich Ami (patří Pavlovi) i s Kapučkem (toho má Janka již déle, ale byl ustájený v cizí stáji - teď konečně doma!) budou mít skvěle, co říkáte?


Ahoj,posíláme nějaké fotečky miláčků:-),ale jsou jen z mobilu. Kluci se celkem snesou,první den to vypadalo na velké kamarádství , ale postupem času začal boj o pozici náčelníka:-), ve kterém se zdálo,že šéfem bude Cappuccino,ale připadá nám,že Amígo z pozice většího si začíná uvědomovat svou dominantní postavu a dává to Cappuccovi dost najevo. Pokud dostávají nějaké pamlsky, teda mrkvičku nebo jablíčka tak Amígo odhání Cappuccina a ten stojí opodál. Snad se to mezi něma brzy vyjasní:-))). Ale jinak je to bez problémů:-). Jak cesta do výběhu tak i v boxech žádná rivalita:-). Chodí za nimi naše neteř s kamarádkami, tak mají pořád nějakou společnost:-). Holky se o ně chodí starat, čistí je a seznamují se spolu:-). Na třináct let jsou borky:-), rozumí si s něma a ani miláčci s holkama nemají žádný problém:-). Zatím jsme ho nezatěžovali žádnýma vyjížďkama a dávali jsme jim čas na aklimatizaci:-). S výletama začínáme tenhle týden, tak nám držte pěsti, ať nám to všechno vychází:-).


S pozdravem a přáním pěkného večera:-)) Janka a Pavel


P.S.Dáme zase info jak to probíhalo:-))


Zde jsem vybrala 2 fotečky z těch, které J + P poslali - kluci ve výběhu a šmudlání se ve stáji :-))


Cappuccino s Amigem v novém domověC + A v nové stáji ve Stříteži


Jak mi napsala Ivet z Bzence: "Vypadá to,že se tam bude mít Ami dobře a ty lidi ho mají rádi a to je výhra. Potom nemá člověk proč brečet." No a asi má pravdu!

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se