« Úvod | Až se vše usadí... »

Střítežská novoroční vyjížďka

aneb Zprávička z nového Amigovo bydliště

Dnes jsme konečně dostali pěknou zprávičku ze severní Moravy. Dle Janky (přítelkyně Pavla - nový majitel Amiho) se konečně dostali na dlouhou procházku.


Ami s Pavlem


Cestou jeli kolem švagra, který byl tak hodný a udělal pár obrázků. Tyto mě udělaly obrovskou radost.


Ami a kukuč Cappuccinka


Je na nich vidět, že se Pavel snaží s Amíškem jemně a dle našeho Ami manuálu. Vypadá spokojeně on i jeho nový kamarád Cappuccino, který má také moc krásný kukuč. Janka psala, že si s koníky i zaklusali a v naprosté pohodě. To je dobře,  že jsou to stejné nátury a nechtějí se předbíhat a tak. Snad jim to vydrží. Prý jim dělají velkou radost. Dokonce Silvestrovskou půlnoc s nimi strávili ve stáji a proti strachu z petard je krmili mrkvičkami. Kluci si ale prý výstřelů ani nevšimli a byli v pohodě.


Jen prý oba kašlali, tak je vet přeléčil antibiotiky. Ami prý kašle dál, tak léčí i bylinkami. Možná je to nějakými spórami ve slámě nebo prašným senem. Uvidíme, snad to zvládnou.


odcházející prdelky


Odcházející prdelky - to je příhodný název pro tento snímek. Dovolila jsem si podotknout, že prdelky koní odpovídají prdelkám jezdců. Snad se oni jezdci nebudou zlobit :-))) Tak to má být - moc jim to sluší!

Super,když víš,že tvé milované zvířátko,které jsi musela dát pryč-se má dobře.

Sluší jim to...

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se