« Úvod | Až se vše usadí... »

Krmítko pro koně???


No jo, někdo má krmítko pro ptáčky, já jsem si to také donedávna myslela, že ho máme, ale podařilo se mi přistihnout naši kobču:


Baby coby ptáček


Pěkně si to vždy nahnula a slunečnice s ovsem nasypala do čuminy, sežvýkala a znovu. Šikulka, že?


No a jelikož se mi blog plní fotkami a pomalu se mi sem nevejdou, budu větší část dávat do nově zřízeného úložiště. Konečně jsem se odhodlala podívat se na "rajče", jak že se to tam vlastně dělá a založila jsem si tam účet "4borovice". Takže pro začátek jsem tam dala všechny koňská fota z vánoc a všechna dnešní fota z procházky. http://4borovice.rajce.idnes.cz/unorova_prochazka/


Na ní jsem vyrazila sama s oběma koníky a s foťákem. Až na to bahno všude, tedy i na koních - zvláště vidno na bělouších, že?!  :-(((, svítilo krásně sluníčko a koníci začínají mít víc energie, než je záhodno.Cestou k rybníku jsem měla připnutého Fíčka a zpět Bejbinku.  Taky se na to konto pěkně proběhali. Zvlášť, když se ten volný někde zapomněl u rádoby zeleného trsu trávy nebo se zahleděl do kraje. Musím tu napsat komentář k následujícím třem fotkám. To jsme původně společně došli ke středu rybníku, podívat se, jestli by to už nešlo, trochu se vyráchat. Nešlo - silný led povolil jen na okrajích. Já s Fíkem jsem se začala ubírat zpět k domovu, ale Baby měla jiný názor. Že se půjde podívat dál, jestli jako jezdí auta na silnici. Měla jsem obavy, aby fakt nešla až tam, tak jsem s Fíčkem přidali do kroku opačným směrem v domění, že hned přiběhne za námi. Ona se tam ale něčím kochala a kašlala na nás. Ta malá čárečka v dáli na konci hrázní aleje je ona. Na druhé fotce už konečně běží k nám a na třetí okolo nás takhle přefrčela. Pak přišla, zafrkala, jakože? "Tak jsem tu." Vyměnila jsem je na vodítku a šli jsme k domovu. Fíček si taky pěkně v polích zařádil. Místní zemědělci by z nás radost neměli... Bohužel fotky z těch nějvětších figur, co předváděli jsem sama nestíhala, protože to jsem vždy raději pevně držela toho na vodítku.


Baby v dáli


Baby se blíží


Baby frčí kolem


Fíčkova pohoda


A jedna pohodovka na závěr :-)

Ahoj Ivo a Jarku, krásné fotky, ten Fík se u vás pěkně má :-), to jsem moc ráda.

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se