« Úvod | Až se vše usadí... »

Niky se přijel svézt

i jinak zařádit...

Poslední únorový víkend k nám vláčkem přijel syn Jára s vnoučkem Nikoláskem. Neviděli jsme ho od Nového roku. Je to hrozné, jak ja na těch malých dětičkách znát každý měsíc, natož dva. Klouček má na všechno odpověď a samozřejmě i otázku. Pěkně jsme si víkend všichni užili a dokonce v sobotu bylo nádherné počasí, tak jsme byli skoro celý den venku - hráli fotbal, byli na procházce s pesany a samozřejmě došlo i na svezení...


s tátou jim to sluší


Nejdřív se povozili společně s táťkou. Niky je moc spokojený a rád si na koníka lehne, pošmudlá se s ním, sám si pak lehl i na záda a "opaloval se". Nakonec se sám ani trochu nebál, i když se Fík rozešel ke mě. Bude to tím, že ještě nemá zkušenost s pádem. Doufám, že to také tak dlouho vydrží. Docela mu to jako nadějnému jezdci sluší, ne?


mazlíky s Fíčkem


nadějný nebojácný jezdec Niky


V sobotu jsem prckovi místo šály dala můj starý puntíkovaný šátek, co nosím ke koním, aby prý vypadal jako ten správný koňák. Pak jsem ale prohlásila, že vypadá jak Ferda Mravenec a dopadlo to málem tak, že chtěl jít v šátku i spinkat a nakonec si ho s sebou odvézt do Rokycan. Musela jsem ho přesvědčit, že mu tady Ferdu (to jako ten šátek) pohlídám.


Ferda Mravenec a Zorro na parapetě

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se