« Úvod | Až se vše usadí... »

Jarní neděle

... nebo že by léto??

klívie


Tak takovouhle radost mi letos udělali moje klívie. Z 6 cibulí ji 5 takto vykvetlo! Ještě by to chtělo jinou barvičku, ale stejně je to krása, že?


Tento článeček je v podstatě o ničem, ale zároveň o všem. Tedy o velké radosti z příchodu jara a krásného počasíčka. I když, dnes je to až příliš, docela je hic. Včera se Fík při práci v kruhovce tak zpotil v tom svém kožichu, že byl celý kudrnatý a nešel ani vyčesat, tak jsme je opláchli vodou z hadice. Bejbka si hned lehla a pak se šla ještě osvěžit do té velké louže u kruhovky - musela jsem jí znovu ostříkat. Pěkně se radostně proháněli po louce.


hezky vedle sebe ťapyťap


Dnes dopoledne bylo ideální počasí na vyjížďku. Vzali jsme to kolem keramické dílny, přes neoseté pole - krásně se klusalo, do Kudnratic. V tom statku před námi se už asi od podzimka chystají stáje prý pro nějaké parkuráky budějovického majitele. Zatím stále nic, tak uvidíme.


Baby pozoruje


Baby byla krásně v pauzičce, spokojeně se rozhlížela a já mohla fotit i kluky, kteří byli taky docela v pohodě.


kluci v pohodě


Po krátké vyjížďce jsme hned vzali ven i černou pětku. Je vidět, že je fakt teplíčko. Azík byl ve vodě až po krk a Barča takhle řádila.


osvěžení v Dorotce


Ta nejmenší prdelka vpředu není skoro vidět :-)))


pět prdelek


No a takhle by nějak mělo vypadat trojspřeží s doprovodem - ochrankou.


psí spřežení s doprovodem


Krásné jaro všem!

To jste si to užili co?Bodejt by ne,když bylo tak krásně.My jsme si víkend taky užili i s Kačenkou.Vyjíždka,trénovačka Kačenky na Charlíkovi,opékačka špekonů,prochajda do lesa atd.Bylo fajn-víkend jsme zakončili u mladých,kde jsme se mazlíkovali s Františkem. Přeji mnoho dalších krásných dní. Iv.

Moc pěkné..Velmi vám to sluší.. :-)))

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se