« Úvod | Až se vše usadí... »

Co zlomený Chuck, všichni ostatní a Velikonoce


Chuck už lumpačí


Zlomený Čakýsek si už moc s umělohmotnou sádrou hlavičku nelámal, jen jak byla dlouhá, tak mu všude překážela, zvláště při čůrání si jí, pokud neměl nasazen igelit, počůral. Za chvíli byl dost "voňavý". Musela jsem mu tedy vrchní vrstvy obvazů vyměnit. Druhý den ráno jsem se vzbudila a koukám, dlaha spinká vedla Chucka pěkně sama. To byl fofr. Musela jsem rychle pro nůžky, lepenku, obvazy, než by se Chuck na nožku postavil. Je to ale na převazy vzorný pacoš. Museli jsme ale, v domění, že mu udělají kontrolní RTG do Budějc. No, RTG neudělali, že to vypadá dobře, že jsem mu to dobře zavázala. Dostal tedy o něco menší "pacičku" a to krásnou červenou s pejsky.


všude už leze


Chybička se ale opět vloudila. Jak to bylo stále natažené do rovna a hodně podložené vatou, při jeho temperamentu a lezení všude, se opět za dva dny obvaz vytáhl, koukal mu z něj zase ráno celý loket, což bylo fixování zlomeniny na prd, že?! A tak se jelo opět na převaz - o velikonoční neděli s Verčou k naší vetce do Veselí. Ta mu konečně udělala pěknou pacičku, která nepřekáží a už 5 dnů drží. Až na pár vykousaných míst - proto ten límec - když není pod dozorem, tak ho musí dostat, lotr jeden.


zajimavý Chuck


Ale lítá už téměř normálně, skáče do výšky a běhá po schodech. Tady se s tou žlutou sádrou, tentokrát se smajlíky, pěkně v pampeliškách ztrácí :-)))


Chuck v pampeliškách


Těsně před Velikonocemi jsme konečně po 4 letech našeho bydlení zde dodělali kamenný chodníček a fasádu. Konečně to vypadá jako chalupa, ne?


konečně fasáda


Na svátky jara přijel syn Jára s manželkou Haničkou a oběma jejich raubíři Nikym a Kubíkem. S nimi vlakem dorazila i Verča. Protože jsme si do stáje pořídili dalších 11,5 koně - zahradní traktůrek, všichni měli novou hračku. Vozili se a Verča pak posekala skoro celou zahradu.


kluci na traktůrku


Po práci bylo třeba se posilnit a přišly na řadu špekáčky od Rudolfa - mňam.


opékání buřtů


A co bychom to byli za stájníky, kdyby vožení nepokračovalo, tentokrát samozřejmě na našich čtyřnohých miláčcích.


Fík s klukama


opět vožení


Verča vyzkoušela Bejbku, jak hezky zastavuje...


Verča zkouší Baby


...a také Fíčka, jak se pěkně cvičením začíná rozhýbávat.


Verča cvičí Fíka


Protože Kubík měl za týden 4. narozky a Niky za 3 týdny 3. narozky, dostali kromě jiného i svoji zvířátkovou farmu, kterou si odvezli domů.


farma pro kluky


Svátky jara se i přes starosti s péčí o pejsčího pacienta pěkně vydařily.

jůůů nádherné fotky :-)

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se