« Úvod | Až se vše usadí... »

Sviňka ve Svinech


Opět mě to nedá - spousta nových zážitků...


mňam


Pigi mě ráno přivítala veselým chrochtáním a co že jí to jako nesu dobrého. Dostala zase pony granule a mrkvičku. Koníky jsem pak vypustila na pastvu. Asi za hodinu jsem šla kydat a jestli se bude Pigi dobře chovat, že jí zkusím pustit ven na zahradu. Dostala zbytek ledového salátu pěkně z ruky, nechá se drbat na hĺavě. Je fakt, že se taky stačila po ruce se salátem ohnat, ale to řeším okamžitým protiútokem. Asi by to mělo fungovat podobně jako u koní? Máte někdo s tímto zvířátkem zkušenost?


Jelikož za mnou chodila v boxu, rozhodla jsem se jí pustit a jít na zahradu. Pěkně za mnou chodila jak pejsek. Odhodlala jsem se vypustit i naše dva krakeny - Báru a Aziho, který se úplně třásl a olizoval se. Tak nevím, zda měl chuť na vepřové? Samozřejmě, že zůstali za plotem. Šla jsem tedy uklízet stáje a za chvíli Pigi byla za mnou a pečlivě sledovala v každém boxu, co že to vlastně dělám a co by kde mohla pomoct - zrýt. Aby jsem jí pak dostala znovu na zahradu, musela jsem na chvíli zavřít hafany. Prošla kolem dvířek a pak už se vesele pásla. Přitom se přes plot seznamovala s koníky a vypadala velice spokojeně - má společnost a není zavřená v té hrozné kůlně.


čmuch - co to je


Celá smečka se tázala, co to je za tím plotem, pustíš nás tam?..


Pigi je za tím plotem


Odvážila jsem se k ní pusti naše pinče. Je fakt, že jsem měla větší strach o ně, protože prasátko je dost pohyblivé, i když na to nevypadá. Odvážný průzkumník Zorro jí chtěl stále očichávat, ona se běžela schovat ke mě. Když se ale otočila k němu čumákem Zorro vrčel. Tak si asi dokazovali, kdo že má větší práva...


první okukování


Snad vše půjde s novým nájemníkem v pohodě - doufám tedy, že večer půjde bez odporu bydlet do svého pokojíčku :-)

Ahoj Ivuš, tak vy máte i prasátko, a ještě Avii, nevím jak to vše stačíš obhospodařovat? Jsi dobrá. Pozdravuj Jardu Eva

Původně říkal na jídlo, ale přešel na verzi maskota firmy. A u nás má "jen" jeden dům...

To zní bezva.Jen mě zajímá její budoucnost-je k snědku,nebo jen tak na zrytí několika zahrad několika vil tvého šéfa na Vysočině?

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se