« Úvod | Až se vše usadí... »

Víkend s Nikym


symbióza


Na úvod jsem dala starší fotku ze srpna, to jen na ukázku, že jsou u nás zvířátka všeho druhu v pohodě a navzájem se tolerují.


Máňa zatím stále stojí na místě. Ta zvířátka jsou prý v pohodě - asi až na jedno - Baby, kterou se nám stále nedaří naložit :-(((, ale jak je vidět, řidiče už máme a můžeme vyrazit na výlet a Baby nejspíš poběži za ávií :-))).


a můžeme jet


To by nebylo, aby se Niky nesvezl. Tentokrát jsem se rozhodla ho vzít k sobě do sedla já a zkusit, co s ním udělá klus. Fíček byl velice ochotný, je vidět, že na děti byl zvyklý. Parádně jsme klusali asi 3x po celé louce a Nikolásek z toho měl hlasitou radost! Na jeho vlastní přání jsme si skočili a překážku - asi 30 cm kavaletku. Také se mu to moc líbilo, leč si asi trochu narazil, víte co, tak pak už chtěl dolů...


klus je děsná prča


Z našeho v okolí nejvyššího místa vůbec (hahaha) byl taky pěkný rozhled, viď Niky? A Fíček je evidentně v pohodě. Tak to má být - s dětským úsměvem a spokojeností to ani jinak nejde.


na kopečku ve Svinech


... a ještě k tomu má za ušima... No to víme, dokáže vymyslet zajímavé věci, no ale teď tam má nás :-)))


mám za ušima


A tady je silná parta rváčů - trhačů s jedním ninjou...


trhači


Celkovou pohodičku dokresluje obrázek posezaníčka pod novou pergolou. Je to fajn užívat si sluníčka teď, když přes léto ho moc nebylo, že?!


posezení pod novou pergolou

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se