U 4 borovic

 

Hubert Záříčí 2011


K naší lítosti jsme se letos opět žádného Huberta nezúčastnili. Mrzí nás to, ale prostě na to nejsme nachystaní ani my ani naši koníci a lámat přes koleno se to nedá. Nicméně jsme se alespoň částečně - symbolicky mohli zúčastnit. S našimi dlouholetými kamarády z Plzně a taky s částí naší rodiny - Verča s Péťou - jsme se jeli v sobotu 22.10. odpoledne podívat na závěrečný dostih celého Hubertova dnu pořádaného rančem U potoka v Záříčí a konečně i na večerní country zábavu v hospůdce v Dírné.


Dle pořadatelů Hanky a Pepy a také dle spokojenosti všech aktérů se akce za přispění sluníčka opravdu vydařila. Na Hubertovu jízdu bylo přihlášeno více jak 40 koní!, což někdy může skončit bohužel i úrazy. Nic vážného se na štěstí nestalo a vše probíhalo v pohodě. Někteří koníci toho měli po dopolední jízdě plné kecky, tedy pardon - plná kopyta, a tak závěrečný dostih neběželi všichni. Přesto můžete posoudit sami, že na poli bylo docela plno. Zde přináším odkaz na kratičké video dostihu a opravdu jen pár fotografií z tohoto a z opačného konce vesničky Záříčí, kde na místní jízdárně bylo jako vždy perfektní zabezpečení - stany a občerstvení pro dvou i čtyřnožce.


http://4borovice.rajce.idnes.cz/Hubert_Zarici_2011_-_cast/


http://www.youtube.com/watch?v=FiD7RVfUyuY


Večer se tedy nás šest po osmé hodině dostavilo na zmiňovanou zábavu. K té mohu pouze dodat, že muzika hrála docela suprově a hodně, zábava byla skvělá, opět mňamkové občerstvení v ceně vstupenky. Málem jsme přispěli i pár cenami do tomboly. Lístky byly tentokrát rychle vyprodány a n nás nezbyly :-((. Fotky žádné nemám, protože po loňské zkušenosti, kdy jsem náš foťák na této akci poslala jediným pohybem ze stolu doprostřed parketu a už tento let nepřežil, letos foťák zůstal doma :-))


P.S. Pokud odkazy nebudou fungovat, jednoduše zkopírujte do vašeho vyhledávače. A pro chtivce dalších informací se možná něco objeví na stránkách pořádajícího ranče U potoka (viz odkazy na hlavní stránce tohoto blogu)


 


24.10.2011 18:02:49 |
Autor: Iva
| stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 25.10. 06:28, Iveta-Bzenec

    Ahojky, my se letos Hubertky taky nezůčastníme (měli jsme jet ted 30.10.)Jezdíme tam pravidelně,ale letos je Charlík trochu indisponovaný,nějak ho bolí nožka,tak to poléčíme.

  • 24.10. 19:41, Erdélyiová

    Děkujeme super


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se