« Úvod | Až se vše usadí... »

Hubert Záříčí 2011


K naší lítosti jsme se letos opět žádného Huberta nezúčastnili. Mrzí nás to, ale prostě na to nejsme nachystaní ani my ani naši koníci a lámat přes koleno se to nedá. Nicméně jsme se alespoň částečně - symbolicky mohli zúčastnit. S našimi dlouholetými kamarády z Plzně a taky s částí naší rodiny - Verča s Péťou - jsme se jeli v sobotu 22.10. odpoledne podívat na závěrečný dostih celého Hubertova dnu pořádaného rančem U potoka v Záříčí a konečně i na večerní country zábavu v hospůdce v Dírné.


Dle pořadatelů Hanky a Pepy a také dle spokojenosti všech aktérů se akce za přispění sluníčka opravdu vydařila. Na Hubertovu jízdu bylo přihlášeno více jak 40 koní!, což někdy může skončit bohužel i úrazy. Nic vážného se na štěstí nestalo a vše probíhalo v pohodě. Někteří koníci toho měli po dopolední jízdě plné kecky, tedy pardon - plná kopyta, a tak závěrečný dostih neběželi všichni. Přesto můžete posoudit sami, že na poli bylo docela plno. Zde přináším odkaz na kratičké video dostihu a opravdu jen pár fotografií z tohoto a z opačného konce vesničky Záříčí, kde na místní jízdárně bylo jako vždy perfektní zabezpečení - stany a občerstvení pro dvou i čtyřnožce.


http://4borovice.rajce.idnes.cz/Hubert_Zarici_2011_-_cast/


http://www.youtube.com/watch?v=FiD7RVfUyuY


Večer se tedy nás šest po osmé hodině dostavilo na zmiňovanou zábavu. K té mohu pouze dodat, že muzika hrála docela suprově a hodně, zábava byla skvělá, opět mňamkové občerstvení v ceně vstupenky. Málem jsme přispěli i pár cenami do tomboly. Lístky byly tentokrát rychle vyprodány a n nás nezbyly :-((. Fotky žádné nemám, protože po loňské zkušenosti, kdy jsem náš foťák na této akci poslala jediným pohybem ze stolu doprostřed parketu a už tento let nepřežil, letos foťák zůstal doma :-))


P.S. Pokud odkazy nebudou fungovat, jednoduše zkopírujte do vašeho vyhledávače. A pro chtivce dalších informací se možná něco objeví na stránkách pořádajícího ranče U potoka (viz odkazy na hlavní stránce tohoto blogu)


 

Ahojky, my se letos Hubertky taky nezůčastníme (měli jsme jet ted 30.10.)Jezdíme tam pravidelně,ale letos je Charlík trochu indisponovaný,nějak ho bolí nožka,tak to poléčíme.

Děkujeme super

přidat komentář

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se