29.09.2015 21:07:42

Fungujeme ...

To je ale ostuda. Naposledy jsem tu psala někdy zjara, a to o tom, že se pořád něco děje. Jojo, je to tak. Náš Psí hotel se rozjel tak, že jsme to ani nečekali, tak je to moc fajn. Petr od naší Verči nám udělal super stránky i založil profil na face booku, takže veškerá naše snaha je vidět tam. Slíbil mi, že celý tento blog nějak se stránkami propojí a budeme tu zase aktuálně fungovat, ale zatím stále není dost času. Možná v zimě? Uvidíme.
Kromě "psího" světa nám funguje i další, a to třeba "kravský" - 9.6. se námnarodila Stánička - jalovička. Čas letí a poohlížíme se po nějakém novém jejím páníčkovi. Bohužel si jí nemůžeme nechat - málo pastviny i sil na péči o další kravičku a případné zpracování jejího mlíčka. Ano děláme si pro svou potřebu sýry, tvaroh, jogurt, máslo. Mňam! A to kvalitní mlíčko!
Pokud by někdo chtěl, tak veškeré aktuální info včetně spousty fotek jsou k mání na profilech FB či našem webu. Zde jsou odkazy:
https://www.facebook.com/psihotel.najihu
https://www.facebook.com/ivasustkova
http://www.psihotel.najihu.info/
(více)

14.04.2015 20:44:00

Pořád se něco děje...


Ano, vypůjčila jsem si název pořadu Miroslava Donutila :-) To proto, že je to prostě tak!
Koncem ledna mě tak shůry přišlo, že už to takhle dál nejde! Celý život jako zaměstnanec a nyní se rozhodnu podnikat, samozřejmě s podporou Jardy. Když se mě lidé ptají a včem že? Odpovídám "ve psech" Neeeee, samozřejmě žádnou hnusnou množírnu, na to nás snad všichni dobře znají... brrr, to ne! V práci se mi zase smějí, když jsem podala výpověď a odcházím měsíc před otelením naší Amálky, že jdu na mateřskou. Budu jen doufat, že tím nechce někdo naznačit, že jsem krá... , hihi.

Také jsme v únoru prodali naši věrnou Máňu. To proto, že od našeho posledního výletu - dovolené se všemi zvířátky na Berounce v květnu 2014 tu stála na louce nevyužitá. Prostě nestíháme.Teď bude alespoň vozit koníka někde u Strakonic do lesa.

Nyní se tedy dostávám k tomu hlavnímu, převratnému. Nevím, zda nějaké další články budou zde pokračovat, možná budou jinde... Kde? Na našich nových webových stránkách. Ano jsem tajemná jako Hrad v Karpatech, ale už se blížím, přihořívá, hoří... Naším hlavním předmětem podnikání bude poskytování služeb pejskům, a to od možnosti denní návštěvy psí školky, přes dlouhodobější dovolenkové ubytování v psím hotelu, přes psí masáže až po základní výcvik. Snad se časem podaří naši nabídku služeb rozšířit i na koníky a prodej mléčných přebytků od Amálky.

Děti nám jezdí pomáhat budovat a od 1. června začínáme - http://www.psihotel.najihu.info/

Děkujeme všem za přízeň, kterou jste nám dosud prokazovali a za přízeň budoucí. Prosím, držte nám pěsti pro štěstí.

(více)

Archiv

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se